تحقیق درباره دکتر محمد نمازی (استاد حسابداری)

تحقیق درباره دکتر محمد نمازی (استاد حسابداری)

دکتر محمد نمازی(استاد حسابداری)

درباره دکتر محمد نمازی استاد تمام حسابداری دانشگاه شیراز

خلاصه وضعیت علمی و پژوهشی و اجرائی

دكتر محمد نمازی

استاد حسابداری (Professor of Accounting)

دانشگاه شیراز

دكتر محمد نمازی در شیراز متولد گردیده و پس از اخذ دیپلم ریاضی در شیراز و لیسانس (B.A) بانكداری از تهران موفق به كسب مدرك فوق‌لیسانس (M.B.A) در رشته مدیریت بازرگانی (با گرایش حسابداری و اقتصاد) از كالیفرنیای جنوبی و دكترا (PH.D) در رشته حسابداری از دانشگاه لینكن نبراسكا در آمریكا گردیده است.

وی در دانشگاه لینكلن نبراسكا به عنوان دستیار تحقیق، دستیار تدریس و مربی حسابداری عهده‌دار تدریس درس اصول حسابداری بازرگانی، اصول حسابداری مدیریت و اصول حسابداری میانی بوده است. همچنین به مدت سه سال به عنوان استادیار حسابداری در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا در شهر استیت كالج عهده‌دار تدریس حسابداری صنعتی و حسابداری مدیریت پیشرفته بوده است. وی دارای تألیفات متعددی است از جمله كتاب: Responsibility Accounting از انتشارات انجمن حسابداران صنعتی آمریكا (NAA)، كتاب: A Comprehensive Review of the Multi-Objective Techniques از انتشارات كمپانی ونس، كتاب: "تحقیقات تجربی در حسابداری: یك دیدگاه روش شناختی" از انتشارات دانشگاه شیراز، و كتاب "بررسی عملكرد اقتصادی بازار بورس اوراق بهادار در ایران" از انتشارات وزارت امور اقتصادی و دارایی "حسابداری صنعتی (2) بودجه‌بندی و كنترل سیستم‌های استاندارد"، و "كاربرد رایانه در حسابداری" از انتشارات سازمان سمت را می‌توان نام برد.

وی تاكنون بیش از 60 مقاله در مجلات مختلف معتبر داخلی و خارجی انتشار داده است از جمله آنها:

1- Neberska Academy of Science

2- Management Accounting

3- TIMS/ORSA

4- Akron Economici & Business Review

5- Journal of Accounting Literature

6- Journal of Information & Optimization Science

مجله علوم اجتماعی و انسانی دانشگاه شیراز، دانش مدیریت، مجله اقتصاد و مدیریت، مجله حسابدار، بررسی‌های حسابداری و حسابرسی، مجله تحقیقات مالی، مجله مدرس، مجله برنامه و بودجه، مجله علوم انسانی دانشگاه سیستان و بلوچستان، فصلنامه پژوهش‌ها و سیاست‌های اقتصادی و پژوهشنامه علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران، مدیریت و توسعه، فصلنامه دانش و پژوهش حسابداری، مطالعات حسابداری می‌باشد.

ایشان سرپرستی پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های زیادی در سطح كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكترا در دانشگاه شیراز، تربیت مدرس و دانشگاه تهران را نیز به عهده داشته و داوری كتب و مقالات داخلی و خارجی زیادی را نیز انجام داده است. همچنین وی مقالات متعددی را در گردهمایی و سمینارهای داخلی و خارجی از جمله سمینارهای مربوط به انجمن حسابداران آمریكا (AAA) و (NAA) در شهرهای بالتیمر، بستن، نیویورك و لوس‌آنجلس، سانفرانسیسكو و یونیورسیتی پارك ارائه داده است و در سمینارهای حسابداران ایران نیز سخنرانی ایراد نموده و مقالاتش نیز انتشار یافته است. وی همچنین، سخنرانی‌های متعددی برای سازمان‌ها و جوامع مختلف از جمله انجمن حسابداران خبره ایران، سازمان مطالعه كتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سازمان سمت)، وزارت صنایع، وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی آذربایجان، سازمان مدیریت صنعتی، صنایع الكترونیك ایران، شركت‌های صنعتی، دانشگاه شیراز و دانشگاه تربیت مدرس، سمینار بهره‌وری استان فارس، كارخانه مخابرات راه دور، شركت‌های صنعتی فارس، شهرداری شیراز، وزارت نیرو، دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج و دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه امام رضا (ع) مشهد و گردهمایی بورس و بازار سرمایه و اوراق بهادار شیراز نموده است. تحقیقات ایشان در زمینه "بررسی وضعیت حسابداری صنعتی و حسابداران مدیریت صنایع استان فارس" "تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی با استفاده از نظر شانون" "دیدگاه‌های مدیران واحدهای صنعتی فارس نسبت به حسابداری صنعتی" در دانشگاه شیراز انجام گردیده و تحقیقی پیرامون "بررسی كارایی بورس اوراق بهادار ایران" نیز برای وزارت اقتصاد و دارائی نیز انجام داده‌اند.

تحقیق درباره دکتر محمد نمازی

محمد نمازی

حسابداری

استاد حسابداری

دانلود تحقیق

دانلود مقاله

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال